TECHNOLOGIA Be.Mod

modul2 -konstr stal 6.jpg

Konstrukcja modułu

Konstrukcja modułów to profile stalowe –stanowiące wytrzymały i precyzyjny szkielet. Każdy projekt konstrukcji poprzedzony jest obliczeniami wykonanymi przez naszych doświadczonych konstruktorów.

Dzięki STALI konstrukcja jest wytrzymała, a jednocześnie zajmuje mało miejsca i można ją szybko wykonać.

technologia2.jpg
PPRZEKRO nowy.jpg

WARSTWY PRZEGRÓD

Wszystkie warstwy w przegrodach modułów są tak dobrane aby budynek był energooszczędny i spełniał wymagania izolacyjności termicznej, które będą obowiązywać od 2021 roku zgodnie z Warunkami Technicznymi.

Proponowane w naszej ofercie materiały elewacyjne i dachowe to wyselekcjonowane produkty o dużej trwałości i estetyce, którą będziecie się Państwo cieszyć przez długi czas użytkowania.

 

Całoroczny budynek mieszkalny

Całoroczny budynek mieszkalny złożony z jednego modułu, który w całości przywożony jest na teren inwestycji. Budynek może być rozbudowany o dodatkowe pomieszczenia, które w formie kolejnych modułów łączone są na miejscu budowy.

IZOLACJA TERMICZNA  ścian, podłogi oraz dachu wykonana z płyt PIR, które maja dużo lepsze właściwości izolacyjne, niż tradycyjne materiały takie jak wełna i styropian.

Więcej informacji odnośnie warstw przegród w budynkach modułowych znajdą Państwo powyżej.

OGRZEWANIE, zgodnie z naszymi wyliczenia, w budynkach złożonych z pojedynczych modułów najlepszym rozwiązaniem jest ogrzewanie poprzez maty elektryczne połączone z FOTOWOLTAIKĄ.

W większych obiektach jest możliwość zastosowania ogrzewania płaszczyznowego wodnego zasilanego POWIERZNĄ POMPĄ CIEPŁA.